اخبار سالمندان و بازنشستگان

logo-transparent

صندوق بازنشستگی باید رضایت بازنشستگان را جلب کند

رضایت بازنشستگان

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت: خدمت روز افزون و جلب رضایت بازنشستگان عزیز، همان انتخاب راه درست و حقی است که بر گردن این صندوق است.

به گزارش شادمان از اداره‌کل روابط‌عمومی و امور بین‌الملل صندوق بازنشستگی کشوری، دکتر محمد اسکندری ظهر امروز (چهارشنبه ۳۱شهریور) در نخستین روز از هفته دفاع مقدس و در دیدار با تعدادی از مدیران و کارکنان این صندوق با گرامی داشت یاد و خاطره رزمندگان جنگ تحمیلی، خدمت به بازنشستگان را یکی از مصادیق تشخیص و بصیرت در انتخاب راه درست خواند و گفت: ما باید بتوانیم هر روز ولو ذره‌ای، رضایتمندی بیشتر بازنشستگان را جلب کنیم و از حق خودشان به آن‌ها بدهیم. هیچ کدام از ما در اینجا حقی نداریم؛ صندوق بازنشستگی متعلق به بازنشستگان است.

رضایت بازنشستگان

جلب کامل رضایت بازنشستگان جلب نشود باید استغفار کنیم!

وی تصریح کرد: خدمت به بازنشستگان و حراست از اموال آن‌ها تنها وظیفه ما است و هرگز منتی بر گردن بازنشستگان عزیز نیست. قطعا اگر در مواردی توان ما به جلب رضایت کامل آنان منجر نشود باید استغفار کنیم.

وی با تاکید بر اینکه اینگونه مسئولیت‌ها و پُست‌های مدیریتی می‌آیند و می‌روند، اظهار داشت: مهم این است که پس از واگذاری مسئولیت به مدیر بعدی، نام نیکی از خود به یادگار گذاشته باشیم و بدانیم که در نتیجه اقدامات و تصمیمات ما، مزیت و منفعت بیشتری به بازنشستگان فعلی و آینده می‌رسد و به‌ویژه نباید از اثر اقدامات بر آیندگان غافل شد.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری یادآور شد: البته موفقیت صندوق بازنشستگی در خدمت بیشتر به بازنشستگان، به تصمیمات مراجع تصمیم‌گیر دیگری هم وابستگی دارد و ما باید تلاش کنیم، تصمیماتی گرفته شود که عزیزان بازنشسته بیشترین بهره را ببرند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود مساله «جهاد» را امری جاری و مستمر در زندگی انسان ها توصیف کرد و افزود: امروز جهاد امری مستمر و جاری در زندگی بشر به ویژه مسلمانان است.

اسکندری پرداختن به دفاع مقدس را مهم و ضروری خواند و گفت: هفته دفاع مقدس یادی از روزهایی است که کشورمان در شرایطی که شاید کسی تصور نمی‌کرد، به یک باره مورد هجوم سنگین دشمنان قرار گرفت، امروز هم همچنان هجمه‌ها به شکل‌های مختلفی ادامه دارد و همه ما باید آمادگی خود برای دفاع از کشور را در همه حال حفظ کنیم.

رضایت بازنشستگان

او ضمن بیان حدیثی که “جهاد دری از درهای بهشت است که خداوند آن را برای بندگان خاص خود گشوده است” اضافه کرد: دشمنان هیچگاه عزت و سربلندی ایران و جهان اسلام را نمی‌خواهند و تنها به دنبال سلطه خود بر دیگران هستند و به همین دلیل نیز ما همواره باید آماده و مشتاق فداکاری و جهاد در راه خداوند باشیم.

وی همچنین جهاد را دارای شکل‌های مختلف عنوان کرد و گفت: پاسخ درست به ذینفعان، صبوری و استقامت در راه خدمت، جلب رضایت بازنشستگان، تشخیص و انتخاب راه درست و کوتاه نیامدن از اصول اعتقادی در مسائل کاری و اجرایی نیز همه شکل‌هایی از جهاد است.

منبع: خبرگزاری ایرنا

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.