اخبار سالمندان و بازنشستگان

logo-transparent

اعلام برنامه کاری مراکز واکسیناسیون شیراز

مراکز واکسیناسیون

به گزارش شادمان، کارگروه اطلاع رسانی واکسیناسیون دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز روز دوشنبه اعلام کرد : برنامه کاری مراکز واکسیناسیون بر اساس گروه های هدف و نوبت دریافت واکسن تنظیم شده است که در صورت تغییرات احتمالی، آخرین اطلاعات از پایگاه خبری به آدرس covidvaccine.sums.ac.ir منتشر می شود.

گروه های هدف پس از دریافت پیامک نوبت دهی از سامانه salamat.gov.ir، می توانند در زمان اعلام شده برای تزریق واکسن به مرکز اعلام شده در پیامک مراجعه کنند.

مراکز واکسیناسیون افراد بالای ۷۰ سال در شیراز شامل ، شهرک گلستان، نمایشگاه بین المللی، سالن ملاصدرا ،  بلوار سیبویه، جنب بیمارستان قلب الزهرا (س)، سالن هلال احمر ،  بلوار رازی، جنب دانشکده بهداشت، سالن بهزیستی ،  خیابان احمدی جنوبی، سالن ثامن ،  خیابان ابیوردی، دانشکده توانبخشی، سالن غدیر ،  خیابان خلیلی، برج پژوهشی محمد رسول الله (ص) ،  صدرا، بلوار حافظ روبروی خیابان پیشگامان، درمانگاه حضرت علی ابن ابیطالب (ع) و بلوار سرداران، بعد از چهارراه دلگشا، سالن ورزشی سرداران است که  واکسیناسیون سالمندان بالای ۷۰ سال را در  نوبت اول صبح انجام می دهند.

بیشتر بخوانیم
ارتباط شلوغی مراکز واکسیناسیون سالمندان به دلیل کمبود واکسن

همچنین کارگروه اطلاع رسانی واکسیناسیون دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز اعلام کرد : در  ابتدای بلوار حسینی الهاشمی، پارک کوهستانی دراک به صورت  پایگاه خودرویی  و در منطقه میانرود، ورزشگاه پارس،  پایگاه خودرویی به صورت موقت واکسن تزریق نمی شود.

ساعت فعالیت سالن ها از ساعت ۸ صبح تا زمانی که به افراد نوبت دهی شده واکسن تزریق شود.

لازم است حضور افراد در مراکز واکسیناسیون تنها بر اساس پیامک نوبت ‌دهی بوده و از افراد دیگر گروه های سنی درخواست می شود برای پیشگیری از هرگونه اختلال و ازدحام جمعیت در محل های تزریق واکسن و حفظ سلامت خود و دیگران، تنها پس از نام نویسی و دریافت پیامک در روزهای آینده، به مراکز واکسیناسیون اعلام شده در پیامک مراجعه کنند، چرا که امکان پذیرش افراد خارج از نوبت های پیامک شده وجود ندارد و هر گونه مراجعه خارج از شرایط یاد شده، موجب اختلال در روند اجرای واکسیناسیون خواهد بود.

همچنین از افراد دعوت می شود تنها به مراکز واکسیناسیون یاد شده در پیامک مراجعه کرده و از مراجعه به دیگر مکان ها و یا خارج از زمان یاد شده، خودداری کنند تا بتوانیم با مشارکت عمومی، شاهد اجرای موفق واکسیناسیون و سرعت بخشیدن به روند انجام آن در استان باشیم.

کارگروه اطلاع رسانی واکسیناسیون دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز افزود:‌برای دریافت آخرین اطلاعات مربوط به واکسیناسیون در استان فارس، به پایگاه اینترنتی  covidvaccine.sums.ac.ir مراجعه کنید.

منبع: فارس

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.