اخبار سالمندان و بازنشستگان

logo-transparent

جزئیات اعطای وام ۵۰ میلیون تومانی به بازنشستگان اعلام شد

رئیس کانون بازنشستگان شهر تهران درباره اعطای وام ۵۰ میلیون تومانی به بازنشستگان تامین اجتماعی، توضیحاتی داد.

علی دهقان کیا رئیس کانون بازنشستگان شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار شادمان، درباره اعطای وام ۵۰ میلیون تومانی به بازنشستگان تامین اجتماعی، اظهار کرد: با اداره سرپرستی غرب تهران مذاکره کردیم و مشکلات بازنشستگان مستاجر را در پرداخت ودیعه مسکن را مطرح کردیم.

رئیس کانون بازنشستگان شهر تهران بیان کرد: ۶۰۰ سهمیه برای پرداخت وام ۵۰ میلیون تومانی با سود ۱۸ درصد برای بازنشستگان تامین اجتماعی که مشکلات مالی دارند و در پرداخت ودیعه مسکن با مشکل مواجهه هستند در نظر گرفتیم.

وی تصریح کرد: هر یک از بازنشستگان که اولویت دارند و حقوقشان بالای ۴ میلیون تومان است که توان پرداخت اقساط را دارند همچنین در محدود غرب تهران هستند وام ۵۰ میلیون تومانی را می‌توانند دریافت کنند.

بیشتر بخوانید
وام ۵۰ میلیونی برای خرید لوازم خانگی به بازنشستگان اعطا می‌شود

دهقان کیا با اشاره به اینکه این وام فقط به یک ضامن نیاز دارد، گفت: ماهانه یک میلیون و ۷۰۰ هزار تومان از حقوق بازنشستگان کسر می‌شود. این وام به ۲۰۰ نفر پرداخت شده به ۱۰۰ نفر در حال پرداخت است و لیست ۱۰۰ نفر را به تازگی داده ایم برای ۱۰۰ نفر بعدی هم در حال ثبت نام هستیم.

رئیس کانون بازنشستگان شهر تهران با بیان اینکه قرار است با اداره کل شرق و جنوب تهران نیز مذاکره کنیم تا این امتیاز را به بازنشستگان آن محدوده‌ها نیز در نظر گیرند، خاطرنشان کرد: ثبت نام این وام حضوری است و بازنشستگانی که عضو کانون هستند با در دست داشتن مدارک بازنشستگی باید به کانون بازنشستگان شهر تهران مراجعه کنند.

بیشتر بخوانید
بازنشستگان کشوری چه وام‌هایی را می‌توانند دریافت کنند

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.