اخبار سالمندان و بازنشستگان

logo-transparent

سفر به یکی از مرداب های شگفت انگیز ایران

مرداب دریوک یکی از مرداب های شگفت انگیز در مازنداران ایران است که با سفر به این منطقه می توانید زیبایی زیادی را با چشم خود مشاهده کنید.

به گزارش گروه شادمان، مرداب دریوک نام مردابی است با فاصله نه چندان دور از تهران، برای دیدن این مرداب باید به سمت مازندران رفت. مرداب دریوک در استان مازندارن در منطقه ی کلاردشت قرار دارد که برای رسیدن به این مرداب باید از مسیر جاده چالوس که به سمت کلاردشت بروید که مرداب دریوک را در میان جنگل های این منطقه خواهید دید. این مرداب یکی از مرداب های اسرار آمیز ایران ایران است که با کمی پیاده روی در مسیر جنگلی و درختان پر شاخ و برگ و انبوه کلاردشت می توانید به این مرداب برسید در طول مسیر از هوای خوش عطر جنگل و صدای پرندگان می توانید لذت ببرید .

بهترین زمان برای رفتن به این مرداب به خود شما بستگی دارد که کدام فصل را دوست دارید تا در جنگل پیاده روی کنید . شاید بشود گفت به جز فصل زمستان که بارندگی و سرما جنگل‌نوردی را کمی دشوار می‌کند در بقیه فصل‌ها مرداب دیوک مقصدی بسیار دلپذیر و رویایی است.

این نکته را فراموش نکنید که برای سفر به ان منطقه حتما تجهیزات مناسب پیاده روی (ماننده کفش مناسب ، آب ، لوازم ضروری و … ) به همراه داشته باشید تا خدای نکرده دچا مشکل در طول پیاده روی نشوید.
 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.