اخبار سالمندان و بازنشستگان

logo-transparent

زنان بالای ۵۰ سال چه لباس‌هایی میپوشند؟

رنگ آبی یک رنگ باخاصیت آرام بخش است که به رفع تنش، ترس و حتی بی خوابی کمک می‌کند.

هر کدام از رنگ‌ها با توجه به انرژی که از آن‌ها ساطع می‌شود به شما در درمان بسیاری از بیماری‌ها کمک می‌کند و به همین خاطر است که در بیمارستان‌ها اتاق عمل و یا بخش‌های دیگر رنگ‌های مختلفی استفاده می‌شود.

دربین رنگ‌های موجود رنگ آبی یک رنگ باخاصیت آرام بخش است که به رفع تنش، ترس و حتی بی خوابی کمک می‌کند. افرادی که رنگ مورد علاقه آن‌ها آبی است معمولا انسان‌های مهربان، طرفدار صلح و آرامش هستند.

کاهش اشتها

اگر به دنبال راحت‌ترین روش برای لاغری و کاهش اشتهای تان هستید، بهتر است رنگ سالن غذا خوری تان آبی باشد. در طیف رنگ‌ها رنگ آبی، به یک رنگ سرد شناخنه می‌شود در واقع سردی نهفته در این رنگ سبب می‌شود تا مقدار زیادی از انرژی شما از بین برود همچنین این رنگ یک سرکوب گر قوی برای اشتهای شماست.

رفع بی خوابی

اگر شما جزو آن دسته از افرادی هستید که معمولا از بی خوابی رنج می‌برید حتما در اتاق خواب تان از رنگ آبی استفاده کنید. یکی از ویژگی‌های رنگ آبی ایجاد آرامش در افراد است. البته قرار گرفتن همیشگی و دایمی در یک محیط آبی رنگ می‌تواند سبب بروز افسردگی در شما شود. پس لازم است حد اعتدال همه چیز به خوبی رعایت شود.

رفع سردرد

یکی از خاصیت‌های رنگ آبی ایجاد آرامش فکری و رفع گرفتگی عضلات است. اگر شما دچار سردرد می‌شوید برای درمان طبیعی سردردتان تنها لازم است در یک محیط آرام با رنگ آبی قرار بگیرد، زیرا این رنگ به شما کمک می‌کند تا به یک آرامش فکری رسیده و همچنین به رفع هرچه سریع‌تر گرفتگی عضلات و عصب‌های شما کمک می‌کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.