اخبار سالمندان و بازنشستگان

logo-transparent

تخصیص اعتبار جهت خدمات ویژه سالمندان امداد

اعتبار سالمندان امداد

به گزارش شادمان، فولادی معاون حمایت و سلامت کمیته امداد لرستان ساماندهی این قشر جامعه مربوط به دستگاه خاصی نبوده بلکه وظیفه شهروندی همه افراد است.

وی خاطرنشان کرد: چنانچه به سالمندی به عنوان پدیده‌ای چندوجهی، فیزیولوژیک، اقتصادی و روانی‌اجتماعی نگاه شود آنگاه درخواهیم یافت که همه افراد در برابر این پدیده مسؤولیت دارند.

معاون حمایت و سلامت کمیته امداد لرستان با بیان اینکه بیش از ۵۸ هزار خانوار از جمعیت تحت پوشش این نهاد را سالمندان تشکیل می‌دهد، افزود: کمیته امداد خدمات مختلفی را برای رفاه هر چه بهتر به سالمندان ارائه می‌دهد.

فولادی بر تشکیل کارگروه‌های ویژه به منظور ساماندهی سالمندان تأکید و تصریح کرد: سال گذشته در کمیته امداد برنامه‌های مختلفی همچون استقرار کانون مددکاران و برگزاری کارگاه‌های ویژه مددکاری سالمندی انجام شد.

وی ادامه داد: همچنین امسال سرفصل اعتبار جداگانه‌ای با عنوان خدمات ویژه به سالمندان با سرانه خاص جهت نگهداری این قشر در کمیته امداد استان پیش‌بینی شده است.

معاون حمایت و سلامت کمیته امداد لرستان با بیان اینکه سالمندی بایستی به عنوان یک اولویت در سطح برنامه‌های خرد و کلان قرار گیرد، افزود: همچنین می‌توان از تجربیات موفق دیگر استان‌ها برای تکریم سالمندان استفاده کرد.

منبع:  فارس

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.