اخبار سالمندان و بازنشستگان

logo-transparent

واکسیناسیون سالمندان گچساران شروع شد

واکسن کرونا

به گزارش شادمان، معاون شبکه بهداشت و درمان گچساران گفت: تعداد یک هزار و ۱۱۶ سالمند بالای ۷۵ سال برای دریافت واکسن کرونا در سامانه سیب ثبت نام کرده که از امروز کار واکسیناسیون این افراد در شهرستان آغاز شد.

عباس باشتی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در گچساران اظهار کرد: واکسیناسیون سالمندان بالای ۷۵ سال در شهرستان  از امروز آغاز شده و به موازات سالمندان بالای ۸۰سال اجرایی  خواهد شد.

 وی ادامه داد: واکسیناسیون سالمندان بالای ۷۵ سال  بر اساس فراخوان و دعوت از طریق مراکز خدمات جامع سلامت انجام می‌شود.

معاون شبکه بهداشت و درمان گچساران افزود: دو مرکز جامع سلامت شهری و خانه‌های بهداشت در این شهرستان کار واکسیناسیون افراد  سالمند را انجام می‌دهند.

باشتی اذعان کرد: تعداد یک هزار و ۱۱۶ سالمند بالای ۷۵ سال برای دریافت واکسن کرونا در سامانه سیب ثبت نام کرده که از امروز کار واکسیناسیون این افراد  در شهرستان آغاز می‌شود.

وی در ادامه ابراز کرد: تاکنون  بیش از ۸۰درصد  از سالمندان بالای ۸۰سال شهرستان گچساران با مراجعه به مراکز بهداشتی  تحت پوشش واکسیناسیون قرار گرفتند.

 معاون شبکه بهداشت و درمان گچساران خاطرنشان کرد: تعداد یک هزار و ۸۱۵ سالمند  بالای ۸۰ سال  برای دریافت واکسن کرونا در سامانه سلامت سیب ثبت نام کرده‌اند که تا کنون  یک هزار و ۲۷۹ سالمند با مراجعه به خانه های بهداشت واکسن کرونا را دریافت کرده‌اند.

منبع: فارس

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.