اخبار سالمندان و بازنشستگان

logo-transparent

هشدار؛ زنگ خطر این رفتار سالمندان را جدی بگیرند

رفتار پر خطر سالمندان

پزشکان به خانواده‌هایی که دارای سالمند هستند هشدار می‌دهند تا علاوه بر دقت در سلامت آنها به نحوه‌ی رفتار آنها هم دقت کنند شاید زنگ‌خطر باشد.

پزشکان تازگی دریافته‌اند که بیماران مبتلا به آلزایمر و یا همان زوال مغز و یا افرادی که در آستانه‌ی ابتلا به این بیماری قرار دارند می‌توانند در درک احساسات با مشکل مواجه شوند.

گفتنی است: نگهداری از سالمندان آلزایمری با مشکلاتی همراه است این افراد به دلیل مشکلات فراوانی که در حافظه کوتاه مدت خود دارند نمی‌توانند مطابق با رفتارها و برخورد اطرافیان از خود عکس‌العمل موافق یا مخالف نشان دهند.

بررسی‌ها نشان می دهند: که این افراد به دلیل ضعف حافظه تنها به تخلیه‌ احساسات اطرافیان در مواجه با خود می‌پردازند.به بیان ساده رفتار دیگران را عینا تقلید می‌کنند.

پیشنهاد ویژه

کلاه,کلاه نقاب دار,عینککلاه های زیبای کلاه بازی رو از دست ندهیدفروشگاه تخصصی لوازم زناشوییرسیدن به اوج لذت جنسی با این محصولات آموزش و مشاوره,آموزش علمی و کنکورخریدعسل ارگانیک از کندودار با ۷۰%تخفیف

پزشکان به اطرافیان و مراقبان این بیماران توصیه می‌کنند: تا در برخورد با بیمار همیشه حالت مهربان و آرام داشته باشند زیرا رفتارهای خشن و تند سبب می‌شود تا بیمار نیز چنین رفتاری را از خود نشان دهد و آنگاه کنترل و مراقبت از او بسیار سخت شود.

در عین حال اگر در خانواده سالمندی دچار چنین حالتی شده بود اطرافیان او باید مشکوک به بیماری آلزایمر شده، او را نزد پزشک متخصص برده مورد معالجه قرار دهند.

منبع : بیتوته

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.