اخبار سالمندان و بازنشستگان

logo-transparent

تخفیف ۵۰ درصدی خدمات ایرانگردی به بازنشستگان

بازنشستگان کشوری هم اکنون می توانند محصولات پگاه و کفش ملی و همچنین خدمات ایرانگردی مانند رزرو هتل را با تخفیف خریداری کنند.

به گزارش شادمان، محمود مرتضایی فرد مدیرکل اداره کل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری درباره آخرین جزئیات ارائه تسهیلات رفاهی به بازنشستگان کشوری اظهار کرد: برای بازنشستگان کشوری تسهیلات رفاهی در نظر گرفته شده که یکی از آن‌ها ارائه تخفیف ۱۲.۵ درصدی محصولات پگاه است.

مدیرکل اداره کل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری با اشاره به اینکه یکی دیگر از تسهیلات ارائه تخفیف ۲۱ درصدی کفش ملی برای بازنشستگان است، ادامه داد: بازنشستگان کشوری می‌توانند از تمامی فروشگاه‌های کفش ملی با تخفیف ۲۱ درصدی خرید کنند.

مرتضایی فرد تصریح کرد: تفاهم نامه‌ای با ایرانگردی و جهانگردی داشتیم و بازنشستگان می‌توانند با ۵۰ درصد تخفیف و پرداخت قسطی خدمات دریافت کنند و تمامی هماهنگی‌های لازم انجام شده است.

وی افزود: در حال حاضر به دلیل شیوع کرونا خیلی تشویق نمی‌کنیم، اما بازنشستگان در صورت مراجعه می‌توانند خدمات دریافت کنند.

مدیرکل اداره کل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری بیان کرد: تمامی خدمات فوق فقط از طریق کارت حقوق بازنشستگان امکان پذیر است و نیاز به هیچ اقدامی از سوی بازنشستگان نیست. هنگامی که بازنشستگان به فروشگاه‌های مربوطه مراجعه کنند با تخفیف می‌توانند از تسهیلات بهره‌مند شوند و این اقدام برای حفظ شأن و منزلت بازنشستگان است.

وی درباره کارآیی کارت‌های منزلت گفت: سیاست صندوق بازنشستگی کشوری همواره به این صورت بوده که تمامی خدمات از طریق یک کارت واحد ارائه شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *