اخبار سالمندان و بازنشستگان

logo-transparent

تخفیف ۵۰ درصدی خدمات ایرانگردی به بازنشستگان

بازنشستگان کشوری هم اکنون می توانند محصولات پگاه و کفش ملی و همچنین خدمات ایرانگردی مانند رزرو هتل را با تخفیف خریداری کنند.

به گزارش شادمان، محمود مرتضایی فرد مدیرکل اداره کل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری درباره آخرین جزئیات ارائه تسهیلات رفاهی به بازنشستگان کشوری اظهار کرد: برای بازنشستگان کشوری تسهیلات رفاهی در نظر گرفته شده که یکی از آن‌ها ارائه تخفیف ۱۲.۵ درصدی محصولات پگاه است.

مدیرکل اداره کل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری با اشاره به اینکه یکی دیگر از تسهیلات ارائه تخفیف ۲۱ درصدی کفش ملی برای بازنشستگان است، ادامه داد: بازنشستگان کشوری می‌توانند از تمامی فروشگاه‌های کفش ملی با تخفیف ۲۱ درصدی خرید کنند.

مرتضایی فرد تصریح کرد: تفاهم نامه‌ای با ایرانگردی و جهانگردی داشتیم و بازنشستگان می‌توانند با ۵۰ درصد تخفیف و پرداخت قسطی خدمات دریافت کنند و تمامی هماهنگی‌های لازم انجام شده است.

وی افزود: در حال حاضر به دلیل شیوع کرونا خیلی تشویق نمی‌کنیم، اما بازنشستگان در صورت مراجعه می‌توانند خدمات دریافت کنند.

مدیرکل اداره کل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری بیان کرد: تمامی خدمات فوق فقط از طریق کارت حقوق بازنشستگان امکان پذیر است و نیاز به هیچ اقدامی از سوی بازنشستگان نیست. هنگامی که بازنشستگان به فروشگاه‌های مربوطه مراجعه کنند با تخفیف می‌توانند از تسهیلات بهره‌مند شوند و این اقدام برای حفظ شأن و منزلت بازنشستگان است.

وی درباره کارآیی کارت‌های منزلت گفت: سیاست صندوق بازنشستگی کشوری همواره به این صورت بوده که تمامی خدمات از طریق یک کارت واحد ارائه شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.