اخبار سالمندان و بازنشستگان

logo-transparent

خبرهای خوب برای بازنشستگان کشوری

در جریان افتتاح ساختمان مرکز فرهنگی و موزه بازنشستگان کشوری، دو تفاهمنامه با حضور مدیر عامل صندوق بازنشستگی و وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی منعقد شد.

به گزارش شادمان، روز گذشته دو تفاهمنامه‌ «ارائه بیمه‌نامه دندانپزشکی بازنشسـتگان و وظیفه‌بگیران مشمول بیمه تکمیلی درمان مشترک صندوق بازنشستگی کشوری و افراد تحـت تکفـل آنـان» و «تامین نیروی انسانی مورد نیاز شرکت افق کوروش به تعداد حداقل ۲هزار نفر از فرزندان بازنشستگان کشوری» با حضور مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری و وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی امضا شد.

مدیر عامل صندوق بازنشستگی در آیین امضای این تفاهمنامه‌ها گفت: در جریان اجرای طرح‌های رفاهی با عنوان بسته‌های طرح «یاری» مثل فروشگاه‌های رفاه، افق کوروش و گروه انتخاب، ایجاد نقطه امید و اعتماد در بین مشترکان صندوق بازنشستگی، افزایش کیفیت و تنوع کالا و خدمات را ضروری می‌کند.

اکبر افتخاری با بیان اینکه تلاش می‌کنیم تا این خدمات را ارتقا دهیم و هر ماه یک طرح را معرفی و عملیاتی کنیم، اظهار داشت: هفته گذشته طرح آزمایش آنلاین برای آن دسته از بازنشستگان و مشترکان صندوق بازنشستی که نیاز به دریافت خدمات پزشکی، آزمایش و ویزیت در منزل دارند، آغاز شده تا این خدمات را نسبت به سایر مراکز آنلاین ارزان‌تر و در قالب کمک هزینه صندوق تا سقف ۵۰۰ هزار تومان دریافت کنند.

وی گفت: امروز نیز چند طرح در کنار افتتاح مرکز فرهنگی و موزه بازنشستگان کشوری که همین عمارت ناصرالدین میرزا است عملیاتی می‌شود که از آن جمله وعده دو شرکت بیمه ملت و افق کوروش است که قرار بود در جریان اجرای قراردادهای موجود، خدمات دیگری نیز برنامه ریزی و به قرارداد اضافه کنند.

افتخاری ادامه داد: فروشگاه رفاه طرح قرعه کشی خودرو را در دو مرحله اجرا کرد و دو شرکت بیمه ملت و افق کوروش هم امروز طرح‌های جدید و ویژه خود را آغاز خواهند کرد. افق کوروش با یک برنامه ارزشمند و خداپسندانه قرار است برای دو هزار نفر از فرزندان بازنشستگان عزیز ایجاد اشتغال کنند. ضمن اینکه درصد تخفیف این فروشگاه در آینده نزدیک افزایش بیشتری خواهد داشت.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری افزود: گروه انتخاب هم قرار است طرح‌های تشویقی و حمایتی از خریداران کالاهای این مجموعه اجرا کنند که جزئیات آن بزودی اعلام می‌شود. در بیمه ملت نیز همین اتفاق خواهد افتاد که هم طرح‌های تشویقی، کارت‌های اعتباری و بخشودگی اقساط را برای برخی از خریداران خدمات از این شرکت اجرا خواهند کرد.

افتخاری تصریح کرد: شرکت بیمه ملت در طرح جدید خود، قرارداد بیمه دندانپزشکی را تا سقف ۲ میلیون تومان برای هر بیمه شده برای بازنشستگان و وظیفه بگیران صندوق بازنشستگی کشوری که مشمول بیمه تکمیلی درمان هستند اجرا می‌کند.

وی با تاکید بر لزوم افزایش کیفیت کالا و خدمات از سوی شرکت‌های طرف قرارداد به مشترکان صندوق بازنشستگی گفت: خوشبختانه امروز این طرح‌های رفاهی الگویی برای سایر صندوق‌های بازنشستگی شده و آن‌ها نیز به دنبال اجرای چنین فعالیت‌هایی برای ذینفعان خود هستند که حتی در برخی سازمان‌ها به قرارداد هم تبدیل شده است.

انتهای پیام/
 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.