اخبار سالمندان و بازنشستگان

logo-transparent

پرداخت شدن کمک هزینه درمانی برای سالمندان

شایسته‌جو گفت: به منظور تکریم سالمندان و بیماران نیازمند نگهداری تحت حمایت ،۳۲۴ میلیون تومان بابت هزینه های درمانی و پرستاری (نگهداری) آنها در سال جاری پرداخت شده است.

به گزارش شادمان، محمد رضا شایسته‌جو معاون حمایت و سلامت کمیته امداد استان مرکزی با بیان اینکه حمایت کمیته امداد از سالمندان نیازمند دائمی است، اظهار کرد: در سال جاری تعداد ۲۸۰۰۰ سبد حمایتی با اعتبار چهارمیلیاردو ۲۰۰ میلیون تومان بین خانوارهای سالمند تحت حمایت کمیته امداد استان مرکزی توزیع شد.

معاون حمایت و سلامت کمیته امداد استان مرکزی افزود: توزیع تعداد دو هزار بسته غذایی و لوازم بهداشتی بین سالمندان تحت حمایت با اعتبار ۳۰۰ میلیون تومان از دیگر اقدامات این نهاد در سال جاری بوده است.

وی در ادامه از برگزاری طرح مفتاح و ملاقات حضوری و غیرحضوری با ۳۰۰ خانواده سالمند تحت حمایت خبر داد و افزود: با اجرای این طرح به مشکلات سالمندان رسیدگی و بسته‌های بهداشتی پیشگیری از ویروس کرونا با اعتبار ۱۵۰ میلیون تومان بین این خانواده‌ها توزیع شد.

معاون حمایت و سلامت کمیته امداد استان از حمایت کمیته امداد استان از۴۰۲ بیمار خاص و صعب العلاج با اعتبار ۱۴۶ میلیون تومان خبر داد و گفت:در حال حاضر ۱۵۹۰ کودک زیر ۵ سال مبتلابه سوءتغذیه در استان داریم که به تأیید مراکز بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی رسیده و کمیته امداد ماهیانه به آنها سبد غذایی اهداء می کند.

انتهای پیام/

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.