اخبار سالمندان و بازنشستگان

logo-transparent

رسالت ۷۵ درصدی بنیاد شهید برای موضوعات فرهنگی /جزئیات چهارمین جشنواره ملی فیلم ایثار

سردار سلیمانی درباره جزئیات برگزاری چهارمین جشنواره ملی فیلم ایثار توضیحاتی داد.

به گزارش خبرنگار شادمان، سردار یعقوب سلیمانی معاون فرهنگی آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران
در نشست خبری چهارمین جشنواره ملی فیلم ایثار که صبح امروز ۱۱ آبان ماه برگزار شد اظهار کرد: در چهلمین سالگرد دفاع مقدس هستیم و مناسبت های زیادی مانند هفته وحدت، روز دانش آموز، تسخیر لانه جاسوسی و روز فرهنگ عمومی در ۱۴ آبان ماه را پیش رو داریم.

معاون فرهنگی آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران افزود: در شرایط امروز، گسترش فعالیت های فرهنگی بسیار ضروری است.

او با اشاره به اهداف چهارمین جشنواره ملی فیلم ایثار گفت: تدوین ونقش محور مقاومت، توسعه فرهنگ ایثار و شهادت و … از جمله اهداف این جشنواره است.

سردار سلیمانی بیان کرد: یکی از نکات مهم در بیانیه گام دوم توجه به جوانان و … است.

معاون فرهنگی آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران افزود: دشمنان تمام توان خود را برای نا امید کردن مردم به کار گرفته‌اند و یکی از اهداف جشنواره فیلم ایثار، ایثار و امید آفرینی هست.

او گفت: امروزه اقداماتی که در حوزه سلامت انجام می‌شود یادآور نقش رزمندگان دوران دفاع مقدس است و این موضوع باید دیده شود.

سردار سلیمانی با بیان اینکه بخش اول جشنواره، فیلم و مستند است افزود: مردمی کردن فعالیت های فرهنگی بنیاد یکی از راهکارهای ما است و اقداماتی هم در این زمینه صورت گرفته است.

معاون فرهنگی آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران افزود: توجه جدی به مخاطب و استفاده حداکثری از فضای مجازی از جمله موضوعات مهم است.

او با بیان اینکه برنامه های زیادی را در هفته بسیج خواهیم داشت گفت: اگر توجه به مولفه ورزش و اردو کنیم، بسیار می‌تواند تاثیر گذار باشد.

سردار سلیمانی بیان کرد: ایثار و شهادت ۲ محور اساسی در فرهنگ اسلامی است.

او بیان کرد: بیش از ۷۵ درصد رسالت بنیاد شهید و امور ایثارگران موضوع فرهنگی است.

انتهای پیام/

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.