اخبار سالمندان و بازنشستگان

logo-transparent

فیلر موی سر چیست؟/ سلامت موهای خود را حفظ کنید

فیلر ماده ای است که تزریق آن به پوست سر می تواند سبب تقویت، کاهش ریزش موها و حظ سلامتی و شادابی موها می شود.

به گزارش خبرنگار، ریزش مو یکی از مشکلاتی است که بیشتر اوقات در دوره میانسالی و سالمندی شروع می شود، راه های متفاوتی برای کاهش ریزش مو و تقویت موها وجود دارد اما، فیلر موی سر راه حل پزشکی است که به عنوان درمان قطعی موی سر شناخته می شود.
 
ماده فیلر توسط یک سرنگ با سوزن بسیار ریز به پوست سر تزریق می شود. بلافاصله پس از وارد شدن فیلر به زیر پوست مواد داخل آن آزاد و فعال می شوند و در مدت زمان کوتاهی سلول های پوست و مو را تقویت می کنند. این روش از مرگ سلولی جلوگیری می کند و سلامت ناحیه تزریق شده را تضمین می کند. به همین علت ریزش غیرطبیعی موها قطع و درمان می شود. فیلر موجب سلامت و شادابی موها می گردد. با احیای سلول های پوست سر گردش خون بهبود می یابد. بهبود گردش خون مواد لازم برای تغذیه فولیکول ها را تامین می کند. در نتیجه فولیکول ها تحریک شده و سرعت رشد آن ها افزایش می یابد.

تزریق فیلر موی سر برای افرادی که جنس موهایشان نازک و ضعیف است، تقویت رشد موها، افزایش حجم و پرپشتی موها، یک درمان مکمل برای ریزش مو، جلوگیری از پیشرفت طاسی در مردان و زنان، کسانی که کاشت مو انجام داده اند و افزایش اثرگذاری عمل کاشت مو کاربرد دارد.

خواص فیلر موی سر چیست؟

با توجه به شرایط زندگی، آلودگی، رنگ، استفاده از سشوار و اتوی مو آسیب دیدن موها اجتناب ناپذیر است. به همین دلیل خشکی و دو شاخه شدن موها امری طبیعی می باشد. فیلر مو به رفع این مشکلات کمک می کند.
این محصول برای جلوگیری از ریزش مو، تقویت فولیکول مو و تسریع رشد مو به کار می رود. فیلر مو موادی از قبیل فاکتورهای رشد، آنزیم های لازم، مواد معدنی و ویتامین ها را به ریشه موها می رساند. برای افرادی که موهای ضعیف و شکننده ای دارند انتخاب فیلر مو بهترین گزینه است.

بیشتر بخوانید: تاثیر انتخاب لباس در سالمندی بر زیبایی

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.