اخبار سالمندان و بازنشستگان

logo-transparent

بازنشستگان لشکری بالای ۴ میلیون تومان دریافت می‌کنند

رئیس سازمان بازنشستگان نیرو‌های مسلح درباره همسان سازی حقوق بازنشستگان لشکری، توضیحاتی داد.

سردار محمدرضا گودرزی رئیس سازمان بازنشستگان نیرو‌های مسلح درباره همسان سازی حقوق بازنشستگان لشکری، اظهار کرد: همسان سازی حقوق نیروی‌های مسلح را در مهرماه عملیاتی خواهیم کرد.

رئیس سازمان بازنشستگان نیرو‌های مسلح با اشاره به اینکه بازنسستگان، مستمری بگیران و وظیفه بگیران نیروی‌های مسلح تحت این همسان سازی هستند، گفت: به طور میانگین بین ۴۳ تا ۴۵ درصد حقوق بازنشستگان لشکری افزایش می‌یابد و شرایط خوبی را برای بازنشستگان نیروهای مسلح فراهم می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه تلاش می‌کنیم در مهرماه قبل از پرداخت حقوق بازنشستگان، فیش حقوقی در اختیار آنها قرار گیرد، بیان کرد: همچنین جداول همسان سازی حقوق بازنشستگان نیرو های مسلح در شبکه سروش سازمان نیرو‌های مسلح منتشر شده است.

سردار گودرزی تصریح کرد: ارقام افزایش حقوق بازنشستگان نیروهای مسلح متفاوت است چراکه جایگاه افراد با یکدیگر فرق دارند. همچنین باید گفت که ۴ سال است همسان سازی حقوق بازنشستگان لشکری و کشوری اجرا شده که به برخی از درجات همسان سازی تعلق گرفته و به برخی تعلق نگرفته بود اما امسال دولت تصمیم گرفت در شش ماه دوم سال همسان سازی حقوق را برای همه اجرا کند که مهرماه آغاز همسان سازی یکجا با شاغلان نیرو‌های مسلح و کشوری است.

رئیس سازمان بازنشستگان نیرو‌های مسلح خاطرنشان کرد: بازنسستگان لشکری که ۳۰ سال خدمت دارند بالای ۴ میلیون تومان حقوق دریافت خواهند کرد و زمانی که این همسان سازی که اجرا ‌شود شرایط خوبی برای پیشکسوتان ایجاد می‌شود.

بیشتر بخوانید

حقوق بازنشستگان کشوری ۷۷ درصد افزایش یافت

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.