اخبار سالمندان و بازنشستگان

logo-transparent

تخفیف ۵۰ درصدی هتل های ایران و جهان برای بازنشستگان کشوری

بازنشستگان کشوری برای اقامت در تمامی هتل های ایران و جهان از تخفیف ویژه ۵۰ درصدی برخوردار هستند که این تخفیف شامل خانواده و همراه بازنشستگان نیز خواهد شد.

به گزارش گروه شادمان، با توجه به تفاهم نامه ای که امضا شده است، از این پس بازنشستگان کشوری برای اقامت در تمامی هتل های ایران و جهان از تخفیف ویژه ۵۰ درصدی برخوردار هستند که این تخفیف شامل خانواده و همراه بازنشستگان نیز خواهد شد.

در  چارچوب همین تفاهم نامه تخفیف ویژه ی ۳۵ درصدی اقامت در تمامی هتل های ایران گردی و جهان گردی برای بازنشستگان کشوری به صورت اقساط و کسر از حقوق ماهیانه به صورت خودکار و باز پرداخت در مدت چهار ماه ارائه شده است.

این میزان تخفیف تابع اعتباری خواهد بود که براساس حقوق خالص دریافتی به شما تعلق می گیرد اما هیچ گونه سود یا کارمزدی در پرداخت اقساط در نظر گرفته نشده است و هر چهار قسط به صورت مساوی از حقوق شما کسر خواهد شد.

بیشتر بخوانید: بازنشستگان کشوری چه وام‌هایی را می‌توانند دریافت کنند

درصد تخفیفی که برای پذیرایی از بازنشستگان در نظر گرفته شده در هر دو حالت پرداخت نقدی و یا اقساطی ۱۵ درصد است، که شامل غذای اصلی و سایر خدمات هتل می شود.

برای استفاده از این خدمات و جهت استفاده از تخفیف تنها کافی است بازنشستگان کشوری با مراجعه به سایت www.sabasrm.ir  هتل مدنظر خود را رزرو کنند

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.