اخبار سالمندان و بازنشستگان

logo-transparent

چه نوشیدنی هایی به کاهش چربی کمک می کند؟

نوشیدنی هایی هستند که مصرف آنان می تواند به کاهش چربی و تضمین سلامتی شما کمک قابل توجه ای کند.

نوشیدنی هایی در جهان هستند که مصرف آن ها می تواند، به کاهش چربی مضر در بدن کمک کند و شما را به وزن ایده آل تان برساند، اگر قصد دارید چربی های خود را بسوزانید در روز باید دو لیتر آب بنوشید و در کنار آن به صورت منظم ورزش کنید.

آب سبزیجات
بهتر است قبل از ناهار و شام یک لیوان آب سبزیجات مصرف کنید، مصرف آب سبزیجات به شما احساس سیری می دهد، شما می توانید از سبزیجات چون اسفناج، کرفس، هویج و بروکلی استفاده کنید.

آب لیموترش
یکی دیگر از نوشیدنی های مفید آب لیمو ترش است که برای سم زدایی بدن کاربرد فراوان و بسیاری دارید. اگر شما لیموترش را به وعده های غذایی خود اضافه کنید سوخت و ساز بدنتان افزایش پیدا خواهد کرد.

مصرف آب ولرم با کمی آب لیموترش باعث افزایش تولید آنزیم های گوارشی می شود که چربی ها را می سوزانند و باعث بهبود عملکرد کبد می شوند. آنتی اکسیدان های موجود در این نوشیدنی به داشتن پوستی سالم کمک می کنند چون باعث از بین بردن باکتری های عامل آکنه ها می شوند. علاوه بر این، مصرف این نوشیدنی باعث کاهش یبوست و تمیزی روده ها می شود.
                 
چای زنجبیل
زنجبیل دمای بدن را افزایش می دهد و یک چربی سوز فوق العاده محسوب می شود. ترکیبات ترموژنی این ماده تمام بقایای جمع شده در شکم را از بین می برد. حتماً می دانید که چربی های این ناحیه به واسطه کم تحرکی، استرس و مشکلات هورمونی بروز می کند. چای زنجبیلی همچنین باعث توقف تولید کورتیزول می شود. اگر روز بدی داشته اید و یا اینکه تمام روز را پشت میز کارتان در برابر رایانه می نشینید و چاق شده اید حتماً این نوشیدنی را در برنامه غذایی تان بگنجانید.

  آب سیب و دارچین
نوشیدنی آب سیب و دارچین یک نوشیدنی فوق العاده برای افرادی است که می خواهند لاغر شوند و بدنشان را سم زدایی کنند. می توانید روزانه تا یک لیتر از این نوشیدنی مصرف کنید. خبر خوب اینکه سیب و چوب دارچین چندین بار قابل مصرف هستند.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.