اخبار سالمندان و بازنشستگان

logo-transparent

برگزاری سفرهای سلامت محور برای بازنشستگان

مرتضایی فرد گفت: با حمایت‌های صندوق بازنشستگی کشوری و هلدینگ آتیه صبا، شرکت پرشین گلف این امکان را یافته تا سفر‌های سلامت محور را برای بازنشستگان اجرا کند.

صبح امروز (پنجشنبه) با حضور محمود مرتضایی فرد مدیرکل فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری، خادم الرضا مدیرعامل شرکت پرشین گلف و عارف نیا مدیرعامل موسسه کمک به توسعه فرهنگ و هنر و در جریان آیین اهدای جوایز مرحله نخست طرح یاری در مجموعه گردشگری آدران، قرارداد ارائه خدمات گردشگری سلامت محور ببن پرشین گلف و موسسه فرهنگ و هنر امضا و مبادله شد.

رضا خادم الرضا مدیرعامل شرکت پرشین گلف از شرکت‌های گردشگری وابسته به صندوق بازنشستگی کشوری در این مراسم، گفت: در آینده نزدیک و احتمالا از اوایل نیمه دوم سال، بازنشستگان می‌توانند با مراجعه به سایت خاتم تور khatamtour.ir نسبت به ثبت درخواست سفر‌های یک یا چند روزه سلامت محور اقدام کنند.

خادم الرضا گفت: با وجود بیماری کرونا که کشور و به خصوص صنعت گردشگری را تحت تاثیر قرار داده، اجرای طرح‌های این چنین که با رعایت پروتکل‌های بهداشتی دقیق و خدمات درمانی متناسب با شرایط کنونی عملیاتی می‌شود، نقطه امیدواری برای حوزه گردشگری است.

وی تاکید کرد: با حمایت‌های صندوق بازنشستگی کشوری و هلدینگ آتیه صبا، شرکت پرشین گلف این امکان را یافته تا سفر‌های سلامت محور را برای بازنشستگان اجرا کند.

خادم الرضا افزود: مجموعه گردشگری آدران و نظایر آن که علاوه بر اسکان، فضا‌های مختلفی برای آموزش، برنامه‌های فرهنگی، درمان و چکاب افراد و برنامه‌های سلامت محور در اختیار می‌گذارند در این طرح دیده شده و هم در تهران و سایر استان‌ها از این نوع مجموعه‌ها استفاده خواهد شد.

وی گفت: این طرح هم سفر‌های یک روزه و هم چند روزه را شامل می‌شود که مجموعه آبدرمانی محلات از آن جمله است که بازنشستگان می‌توانند برای چند روز از خدمات اسکان و درمانی آن استفاده کنند.

مدیرعامل شرکت پرشین گلف ادامه داد: در این طرح علاوه بر امکان سفر، تب سنجی در ورودی هر مکان اقامتی وجود دارد و پزشک نیز مستقر است تا در صورت نیاز اقدامات لازم را انجام دهد. ضمن اینکه چکاب کامل نیز از بازنشستگان بعمل می‌آید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.