اخبار سالمندان و بازنشستگان

logo-transparent

نکات کلیدی برای خریدن سمعک

شنوایی یک مسئله مهمی است که باید به آن توجه شود بنابراین اگر نیاز به سمعک دارید باید نکاتی را در نظر بگیرید.

خرید و تهیه سمعک شاید در ابتدا مسئله ساده ای به نظر برسد، اما شنیدن نقش حیاتی دارد که باید به آن توجه شود، بنابراین اگر قصد خرید سمعک دارید باید نکاتی را در نظر داشته باشید تا شنیداری بهتری را نیز تجربه کنید.

در قدم اول نیاز است تا با مراجعه به یک متخصص میزان شنوایی خود را بررسی کنید، استفاده از سمعک مسئله مهمی است که تنها پزشک آن را باید تجویز کند و کسی نمی تواند برای اینکه شنیداری بهتری داشته باشد، از سمعک استفاده کند.

سمعک های گوناگونی در بازار پزشکی وجود دارد، به مقدار هزینه ای که دارید می توانید سمعک خود را انتخاب کنید، تعدادی از سمعک ها ضد آب هستند و شما می توانید به وسیله آن استحمام کنید و به استخر بروید تا بتوانید کیفیت شنوایی خود را در این محیط ها بالا ببرید.

 عادت کردن به سمعک مدتی زمان می‌برد و گاهی اوقات بعد از دوره عادت‌پذیری نیاز است، که تنظیمات سمعک کمی تغییر کند. یکی دیگر از خدمات پس از تجویز، خدمات مربوط به گارانتی سمعک است.

نیازهای شنیداری شما با گذشت زمان تغییر می‌کند، بنابراین شما می‌توانید درباره شنوایی‌تان، از جمله سوال‌هایی که در مورد کم شنوایی دارید، روش‌های درمانی جدید، درمان کم شنوایی بدون سمعک، تکنولوژی‌های جدید در سمعک‌ها و سایر موارد از شنوایی‌شناس خود کمک بگیرید.
 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.