اخبار سالمندان و بازنشستگان

logo-transparent

استرس سلامت کلیه‌‌‍‌ها را تهدید می‌کند

در این نوشتار با پنج اپلیکیشن کاربردی کاهش وزن و حفظ تناسب اندام جهت استفاده‌ی سالمندان آشنا خواهید شد.  

برای برخی از سالمندان حفظ تندرستی و تناسب اندام به کاری دشوار تبدیل شده است، اما آنها به لطف پیشرفت تکنولوژی و استفاده از اپلیکیشن‌های کاربردی و رایگان می‌توانند، فعالیت بدنی بیشتری داشته باشند و تندرستی و تناسب اندام شان را حفظ کنند. در این نوشتار با پنج اپلیکیشن کاربردی کاهش وزن و حفظ تناسب اندام آشنا خواهید شد.
 

۱- MyFitnessPal

هر روز چقدر غذا می خورید؟ بهتر است بپرسیم هر روز واقعا چقدر غذا می‌خورید؟ ما روزانه مقادیر زیادی هله هوله، مواد غذایی نا‌سالم و میان وعده پرکالری می‌خوریم که تاثیر منفی بر سلامت بدن می‌گذارند، اما با استفاده از اپلیکیشنMyFitnessPal  می‌توانید مقدار کالری مواد غذایی که می‌خورید را بسنجید و به حفظ تندرستی و کاهش وزن تان کمک کنید.  
 

۲- C25K

این اپلیکیشن پر طرفدار به سالمندان کم تحرکی که دوست دارند فعالیت بدنی داشته باشند تمرین‌های روزانه‌ای ارائه می‌کند تا بتوانند به راحتی در پایان ۸ هفته ۵ کیلومتر پیاده‌روی کنند. 
 

۳- Nike+ Training Club

اپلیکیشن Nike+ Training Club با ارائه بیش از ۱۰۰ تمرین تایید شده و رایگان به سالمندان کمک می‌کند، تناسب اندام شان را حفظ کنند. یکی از نکات مثبت این اپلیکیشن، ارائه تمرین‌های ویژه برای لاغری و تناسب اندام موضعی است.
 

۴- Map My Walk

تعداد زیادی از سالمندان از ورزش کردن نا امید شده‌اند. آنها فکر می‌کنند، فعالیت بدنی تاثیر مثبتی بر بدن‌شان نمی گذارد. استفاده از این اپلیکیشن به آنها کمک می کند تا مسافت، سرعت، زمان و مقدار کالری استفاده شده را به دقت ارزیابی کنند.

۵- Minute Workout 7

سالمندان عزیز دوران بهانه‌گیری تمام شد چون این اپلیکیشن که ۲۰ میلیون عضو دارد به شما امکان می‌دهد تا با روزانه هفت دقیقه ورزش کردن تندرستی و تناسب اندام تان را حفظ کنید.
 
همه این اپلیکیشن ها در موبایل های اندروید وIOS قابل استفاده و در دسترس هستند. 
 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.